نظرات

از اینکه با نظرات خود ما را در ارتقا کیفیت یاری می کنید صمیمانه سپاسگزاریم.
آواتار کاربر
payampersa
Site Admin
محل اقامت: https://ppli.ir
تماس:

نظرات

پست توسط payampersa »

ما از شما صمیمانه برای اینکه نظرات خود را با ما در میان می گذارید و ما را در رفع کاستی هایمان یاری می کنید سپاسگزاری می کنیم.
بقیه نظرات در صفحات همین فرم موجود می باشد

Payampersa Team
salimi
تماس:

I liked my online learning in the previous session

پست توسط salimi »

I liked my online learning in the previous session. First, I replied to all the projects, and then I received some feedback from my teacher. I feel I am learning, and it is good. I liked my online teacher's feedback. They were great for learning English, especially for my listening, speaking, reading, and writing skills. They gave me a clear picture of my language learning improvement and I want to continue to the last session. I studied and replied to the projects in the last session. Fortunately, there are many things I learned. Here are some good examples from my teacher's feedback. For example, as an online student, I should focus on writing, but I did not. For example, the feedback I received showed me I should learn about it. I must say that I have done a great job, but I did not do well in exercising. While practicing, I came to realize that I have trouble. I got to know from the feedback that I must put a lot of effort, which is good. However, I must also emphasize that I require more feedback to help me more.
آخرین ویرایش توسط salimi در چهارشنبه ژولای 03, 2024 3:57 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
sana
تماس:

من به دو دلیل راضی هستم

پست توسط sana »

1. احساس یادگیری خوبی نسبت به کلاسها دارم.
2. قیمت شهریه مناسب تر از موسسات دیگر است،  ساعت شروع و پایان کلاس با خودم است و اینکه در صورت غیبت، کلاس از دستم نمی رود.
Kaviani
تماس:

Re: نظرات

پست توسط Kaviani »

I chose this class because in my opinion, this online class is better than face-to-face class. Because you have to correct all your mistakes in the online class to get to the next session.
Najme
تماس:

نظر من در مورد کلاسهای آنلاین موسسه پیام پرسا ppli.ir

پست توسط Najme »

بازخوردهای استادم بسیار مفید بود و باعث میشد نقاط ضعف خودم را پیدا کنم. همچنین تمرین ها خسته کننده نبودند و باعث علاقه بیشتر من به کلاس میشدند. این کلاس آنلاین از تمام کلاسهایی که در مدارس و موسسات زبان رفته بودم مفیدتر و متفاوت تر بود. در مدرسه یادنگرفته میرفتیم جلسه بعدی، ولی اینجا تا یادنگریم نمیتونیم بریم جلسه بعدی.
آخرین ویرایش توسط Najme در دوشنبه ژولای 08, 2024 8:27 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
zahra1368
تماس:

موسسه پیام پرسا

پست توسط zahra1368 »

من موسسات زیادی را تجربه نموده ام ولی ساختار آموزش آنلاین موسسه پیام پرسا با توجه به نیاز دانشجو دارای هیجان مطلوب و حس یادگیری در آن پس از دریافت بازخوردها به وفور احساس میشود، ساختار آموزش مبتنی بر استاندارد بازخورد، تنها روش آموزشی بود که مرا با موفقیت به یادگیری مهارتهای زبان هدایت کرد. به نظر من هر یک جلسه از این نوع آموزش آنلاین، برابر با چند جلسه از کلاسهای حضوری چند نفره است.
masoudfn
تماس:

دلیل رضایت من فقط این مطالب است

پست توسط masoudfn »

راضی هستم چون با وجود اینکه هم دانشگاه میروم و هم سر کار میرم هر ساعت از شبانه روز می تونم کلاس خود را شروع کنم. و من احساس و هیجان یادگیری با سرعت بالا را احساس می کنم. و مطالب را بدون فراموشی یاد میگیرم.
فقط از یک چیز ناراضی هستم اونم این که اینترنت در شهر ما خیلی ضعیف است ولی خوبیش اینه که با وجود اینترنت ضعیف کلاس من قطع نمی شود.
fatemehshojai
تماس:

من معلم زبان هستم و راضی هستم

پست توسط fatemehshojai »

من خودم معلم زبان هستم و در حال گذرندان سطوح پیشرفته هستم و راضی هستم. تنها نارضایتی من این است که اگر پروژه های هر جلسه را دیر ارسال کنم غیبت می خورم. :lol:
aliirezanasiri19
تماس:

نظر من در مورد کلاس زبان آنلاین موسسه پیام پرسا

پست توسط aliirezanasiri19 »

کرایه تاکسی من تا نزدیکترین موسسه زبان برای یک ترم، بیشتر از شهریه کلاس زبان من هست. وقتی به من پیشنهاد شد بیام آنلاین اول شک داشتم ولی بعد از یک ترم متوجه شدم کار خوبی کردم آمدم آنلاین چون اینجا کلاسها، خصوصی است ولی با شهریه کلاس عمومی محاسبه میشه. دیگه من برای کرایه تاکسی، کتاب و سی دی و کافی شاپ پول خرج نمیکنم. من از بعضی پروژه های سخت ناراضی هستم چون مجبور میشوم چندین بار آنها را ویرایش کنم...
narges
تماس:

Re: نظرات

پست توسط narges »

سلام
بعد از یک ترم متوجه شدم چه قدر از آدم کار میکشن. تا حالا تو عمرم اینقدر زبان نخونده بودم، در عرض یک ترم زبونم باز شد.
ارسال پست