چه عواملی تنها در حالت آموزش آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند؟

تفاوت در چیست
ارسال پست
آواتار کاربر
payampersa
Site Admin
پست: 50
تاریخ عضویت: شنبه ژانویه 01, 2022 4:19 pm
محل اقامت: https://ppli.ir
تماس:

چه عواملی تنها در حالت آموزش آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند؟

پست توسط payampersa »

چه عواملی تنها در حالت آموزش آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند؟
 در این مطلب می‌خواهیم با بررسی موسسه‌ی آموزش آنلاین زبان انگلیسی پیام پرسا به عنوان ، برای شما از عواملی تنها در حالت آموزش آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند صحبت کنیم.انتخاب ما به خاطر عملکرد تضمین کیفیت در این موسسه در آموزش آنلاین زبان انگلیسی از آن جهت است که این موسسه‌ قبل از همه‌گیری کرونا، خود با سابقه 20 ساله را تعطیل ننمود و شیوه آموزش آنلاین را در کنار آموزش سنتی در پیش گرفت. یعنی درست زمانی که آموزش مجازی جایی در میان مردم نداشت و روش‌های سنتی اصرار به برگزاری کلاس‌های حضوری داشتند. علاوه بر این می توانید با رزرو رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی و جلسه اول رایگان، از میزان تسلط خود به زبان انگلیسی آگاه شوید.
 :فواید کلاس‌های آنلاین

1)نداشتن جغرافیا کافیست شما یک گوشی یا لپ تاپ داشته باشید و اینترنت در دسترس‌تان باشد تا در هر کجای دنیا که هستید، بدون هیچ محدودیتی سر کلاس درس استادی که دوست دارید بنشینید و دیگر لازم نیست فقط در اطراف محل زندگی و شهر خود دنبال معلم مناسب باشید. شما می‌توانید بهترین معلم را بدون در نظر گرفتن مسافت انتخاب کنید. به‌طور مثال شما در روش سنتی تنها در شهرها می‌توانستید از کلاس‌های استادی کاربلد استفاده کنید، در حالیکه زبان آموزان از نقاط مختلف جهان در کلاس های مجازی آموزش زبان این موسسه ثبت نام می کنند و به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند.

 2) هزینه کمتر از کلاسهای عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی: همانطور که می‌دانید، هزینه‌ی کلاس آنلاین کمتر و به صرفه‌تر از کلاس حضوری است؛ زیرا شما دیگر مجبور نیستید برای رفت و آمدتان به محل کلاس هزینه کنید و همین‌طور مدرس شما از پرداخت هزینه‌های مازاد (اجاره ملک و قبوض...)، معاف می‌شود و در نتیجه شهریه‌ی کلاس‌ها هم به صرفه‌تر خواهد بود. با این اوصاف شما می توانید با هزینه کمتر برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی اقدام کنید.

 3) تضمینی با قرارداد و استفاده از متدهای روز در تدریس آنلاین امروزی، دیگر مثل کلاس‌های قدیم و آموزش سنتی، خبری از کتاب‌های قطور و کسل‌کننده نیست و لوازم کمک آموزشی متنوعی مانند: پادکست‌ها، ویدیوها، اینفوگرافیک‌ها و مقالات به روز، در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد و از متدهای گرافیکی و جذابتری استفاده می‌شود.همه بپذیرفته اند کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی بسیار متنوع‌تر از کلاس‌های سنتی تدریس زبان هستند، امروزه با پیشرفت تکنولوژی شیوه‌های آموزشی جدیدی وارد بازار شده است که بسیار کارآمد و موثر عمل کرده‌اند. به طور مثال در موسسه پیام پرسا تمرین‌های مووی تاک یا همان تماشای فیلم و سریال، به منظور تقویت مهارت‌های اسپیکینگ و لیسنینگ، تشکیل گروه‌های مختلف در برنامه های پیام‌رسان به منظور تصحیح روزانه تکالیف زبان آموزان و تعامل بیشتر آنها با یکدیگر و همچنین برقراری ارتباط آسان و صمیمانه با مدرسان و برگزاری ورکشاپ‌ها به منظور آموزش صحیح و مناسب زبان‌ در همه دوره‌های پیام پرسا وجود دارد که تاثیر شگرفی بر تقویت زبان زبان‌آموزان می گذارد. .همه اینها تنها در حالت آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند

4) امکان شرکت در کلاس برای افراد شاغل یا پر مشغله: موسسه‌ها به دلیل شرایط کاری ، معمولا ساعت‌های محدودی را به کلاس‌ها اختصاص می‌دهند، که این امر ممکن است با شرایط و زمان کاری شما تداخل داشته باشد اما در کلاس آنلاین هم انعطاف پذیری ساعت برگزاری کلاس‌ها خیلی بیشتر است و هم شما می‌توانید در زمان استراحت از هر جایی، در کلاس مورد نظرتان شرکت کنید و از وقت اضافه‌تان استفاده‌ی مفید نمایید.

 5) صرفه جویی در وقت همانطور که گفتیم لازم نیست شما وقت خود را برای حاضر شدن و رسیدن به موسسه یا کلاس، در ترافیک و شلوغی هدر کنید، بلکه می‌توانید خیلی آسان، در خانه‌ی خود و با لباس راحتی و فنجان قهوه‌تان پشت سیستم نشسته و از کلاس درس لذت ببرید. البته اینجا منظور ما از کلاس آنلاین تاثیرگذار، از آن سبک کلاس‌هایی که پشت سر هم ویدیوهای تکراری پخش می‌کنند و عاری از هرگونه خلاقیت هستند، نیست. بلکه ما از کلاس‌هایی صحبت می‌کنیم که موافق با علم روز و نیازهای زبان‌آموزان رفتار می‌کنند و فضای زنده و پویایی برای شاگردان خود مهیا می‌کنند.در نهایت اگر به دنبال ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی خود هستید اما تا به امروز رویاهای خود را دنبال نکرده‌اید، همین حالا با مجموعه‌ی پیام پرسا در سایت ppli.ir  ، تماس بگیرید و از تعیین سطح و جلسه اول رایگان زبان انگلیسی این مجموعه بهره ببرید.

6) ساعت شروع کلاس با یادگیرنده و انعطاف پذیری خارق العاده کلاس برای یادگیرنده زبان
در این بستر آموزش دانشجو می تواند در هر لحظه از شبانه روز با توجه به فاپ خود کلاس خو در را شروع و به پایان برساند.
ادامه
 
 
 
 
Payampersa Team
ارسال پست