نتایج هماهنگ با عبارت جست‌وجو شده : 37

توسط payampersa
دوشنبه می 01, 2023 10:59 am
انجمن: نیاز دانشجو و مزیت های آموزش آنلاین
موضوع: چه عواملی تنها در حالت آموزش آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند؟
پاسخ‌ها: 0
مشاهده: 154223

چه عواملی تنها در حالت آموزش آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند؟

چه عواملی تنها در حالت آموزش آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند؟
 در این مطلب می‌خواهیم با بررسی موسسه‌ی آموزش آنلاین زبان انگلیسی پیام پرسا به عنوان ، برای شما از عواملی تنها در حالت آموزش آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند صحبت کنیم.انتخاب ما به خاطر عملکرد تضمین کیفیت در این موسسه در آموزش آنلاین زبان انگلیسی از آن جهت است که این موسسه‌ قبل از همه‌گیری کرونا، خود با سابقه 20 ساله را تعطیل ننمود و شیوه آموزش آنلاین را در کنار آموزش سنتی در پیش گرفت. یعنی درست زمانی که آموزش مجازی جایی در میان مردم نداشت و روش‌های سنتی اصرار به برگزاری کلاس‌های حضوری داشتند. علاوه بر این می توانید با رزرو رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی و جلسه اول رایگان، از میزان تسلط خود به زبان انگلیسی آگاه شوید.
 :فواید کلاس‌های آنلاین

1)نداشتن جغرافیا کافیست شما یک گوشی یا لپ تاپ داشته باشید و اینترنت در دسترس‌تان باشد تا در هر کجای دنیا که هستید، بدون هیچ محدودیتی سر کلاس درس استادی که دوست دارید بنشینید و دیگر لازم نیست فقط در اطراف محل زندگی و شهر خود دنبال معلم مناسب باشید. شما می‌توانید بهترین معلم را بدون در نظر گرفتن مسافت انتخاب کنید. به‌طور مثال شما در روش سنتی تنها در شهرها می‌توانستید از کلاس‌های استادی کاربلد استفاده کنید، در حالیکه زبان آموزان از نقاط مختلف جهان در کلاس های مجازی آموزش زبان این موسسه ثبت نام می کنند و به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند.

 2) هزینه کمتر از کلاسهای عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی: همانطور که می‌دانید، هزینه‌ی کلاس آنلاین کمتر و به صرفه‌تر از کلاس حضوری است؛ زیرا شما دیگر مجبور نیستید برای رفت و آمدتان به محل کلاس هزینه کنید و همین‌طور مدرس شما از پرداخت هزینه‌های مازاد (اجاره ملک و قبوض...)، معاف می‌شود و در نتیجه شهریه‌ی کلاس‌ها هم به صرفه‌تر خواهد بود. با این اوصاف شما می توانید با هزینه کمتر برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی اقدام کنید.

 3) تضمینی با قرارداد و استفاده از متدهای روز در تدریس آنلاین امروزی، دیگر مثل کلاس‌های قدیم و آموزش سنتی، خبری از کتاب‌های قطور و کسل‌کننده نیست و لوازم کمک آموزشی متنوعی مانند: پادکست‌ها، ویدیوها، اینفوگرافیک‌ها و مقالات به روز، در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد و از متدهای گرافیکی و جذابتری استفاده می‌شود.همه بپذیرفته اند کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی بسیار متنوع‌تر از کلاس‌های سنتی تدریس زبان هستند، امروزه با پیشرفت تکنولوژی شیوه‌های آموزشی جدیدی وارد بازار شده است که بسیار کارآمد و موثر عمل کرده‌اند. به طور مثال در موسسه پیام پرسا تمرین‌های مووی تاک یا همان تماشای فیلم و سریال، به منظور تقویت مهارت‌های اسپیکینگ و لیسنینگ، تشکیل گروه‌های مختلف در برنامه های پیام‌رسان به منظور تصحیح روزانه تکالیف زبان آموزان و تعامل بیشتر آنها با یکدیگر و همچنین برقراری ارتباط آسان و صمیمانه با مدرسان و برگزاری ورکشاپ‌ها به منظور آموزش صحیح و مناسب زبان‌ در همه دوره‌های پیام پرسا وجود دارد که تاثیر شگرفی بر تقویت زبان زبان‌آموزان می گذارد. .همه اینها تنها در حالت آنلاین امکان پذیر است و با روش های سنتی قابل اجرا نیستند

4) امکان شرکت در کلاس برای افراد شاغل یا پر مشغله: موسسه‌ها به دلیل شرایط کاری ، معمولا ساعت‌های محدودی را به کلاس‌ها اختصاص می‌دهند، که این امر ممکن است با شرایط و زمان کاری شما تداخل داشته باشد اما در کلاس آنلاین هم انعطاف پذیری ساعت برگزاری کلاس‌ها خیلی بیشتر است و هم شما می‌توانید در زمان استراحت از هر جایی، در کلاس مورد نظرتان شرکت کنید و از وقت اضافه‌تان استفاده‌ی مفید نمایید.

 5) صرفه جویی در وقت همانطور که گفتیم لازم نیست شما وقت خود را برای حاضر شدن و رسیدن به موسسه یا کلاس، در ترافیک و شلوغی هدر کنید، بلکه می‌توانید خیلی آسان، در خانه‌ی خود و با لباس راحتی و فنجان قهوه‌تان پشت سیستم نشسته و از کلاس درس لذت ببرید. البته اینجا منظور ما از کلاس آنلاین تاثیرگذار، از آن سبک کلاس‌هایی که پشت سر هم ویدیوهای تکراری پخش می‌کنند و عاری از هرگونه خلاقیت هستند، نیست. بلکه ما از کلاس‌هایی صحبت می‌کنیم که موافق با علم روز و نیازهای زبان‌آموزان رفتار می‌کنند و فضای زنده و پویایی برای شاگردان خود مهیا می‌کنند.در نهایت اگر به دنبال ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی خود هستید اما تا به امروز رویاهای خود را دنبال نکرده‌اید، همین حالا با مجموعه‌ی پیام پرسا در سایت ppli.ir  ، تماس بگیرید و از تعیین سطح و جلسه اول رایگان زبان انگلیسی این مجموعه بهره ببرید.

6) ساعت شروع کلاس با یادگیرنده و انعطاف پذیری خارق العاده کلاس برای یادگیرنده زبان
در این بستر آموزش دانشجو می تواند در هر لحظه از شبانه روز با توجه به فاپ خود کلاس خو در را شروع و به پایان برساند.
ادامه
 
 
 
 
توسط payampersa
سه‌شنبه نوامبر 15, 2022 9:26 am
انجمن: تماس با دفتر تضمین کیفیت موسسه
موضوع: دفتر تضمین کیفیت موسسه
پاسخ‌ها: 0
مشاهده: 11339

دفتر تضمین کیفیت موسسه

دفتر تضمین کیفیت موسسه
https://ppli.ir/index.php/Online/about/contact
 
توسط payampersa
دوشنبه نوامبر 14, 2022 12:00 pm
انجمن: تماس
موضوع: تماس با دفتر موسسه
پاسخ‌ها: 1
مشاهده: 7692

پشتیبانی کلاسها از طریق پیام رسان

نحوه پشتیبانی با پیام رسان گپ مسنجر
ابتدا از طریق لینک زیر پیام رسان گپ را نصب نمایید
https://dl.gap.im


ابتدا شماره 09133899668 را در لیست مخاطبین این پیام رسان قرار داده و پیامی ارسال نمایید و یا به نام کاربری @onlinelearning در همان پیام رسان پیامی ارسال نمایید.
نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل به زبان انگلیسی در نرم افزار گپ وارد نمایید و هر روز پیام رسان گپ و کلاس آنلاین خود را چک نمایید
Setting >> Edit profile >> Edit Name


How to get support on Gap:
please install Gap Messenger on your cellphone:
https://dl.gap.im
Send a message (including your First and Last Name, Your National ID, and your Cellphone Number ) to our Support Team:
0913 389 9668
Please Rename Your Profile Name To Your Real Name and Last Name
in Gap Messenger
Setting >> Edit profile >> Edit Name

please join our Channel on Gap Messenger
@payampersa
توسط payampersa
سه‌شنبه ژوئن 14, 2022 8:07 pm
انجمن: نیاز دانشجو و مزیت های آموزش آنلاین
موضوع: توجه به نیازهای یادگیرنده تمرکز ما است
پاسخ‌ها: 0
مشاهده: 74133

توجه به نیازهای یادگیرنده تمرکز ما است

ما برای نیازهای شما اینجا هستیم. نیاز شما چیست؟
  • انتخاب ساعت کلاس با شما: هر ساعت از شبانه روز
  • احساس و هیجان یادگیری با سرعت بالا
  • رضایت یادگیرندگان
  • تعیین سطح و جلسه اول رایگان
  • مناسب برای همه حتی پر مشغله ها
  • بدون فراموشی، تضمینی، با قرارداد
_افرادی که تمایل به فراگیری یا افزایش مهارتهای تولیدی خود از قبیل حرف زدن، سخنرانی و نوشتن و مهارتهای دریافتی از قبیل خواندن و گوش دادن به طور کامل یا به صورت تک مهارتی هستند.

_افرادی که تمایل دارند در آزمونهای بین المللی مانند TOEFL, IELTS, GRE, Duolingo و آزمونهای ملی مانند MCHE, TOLIMO, EPT شرکت نمایند.

_افرادی که به یادگیری زبان انگلیسی علاقمند و با کامپیوتر، اینترنت و نرم افزارهای کاربردی مانند ویندوز و مایکروسافت آیلس آشنایی دارند.

_افرادی که فارغ التحصل موسسات زبان هستند و مایلند در دوره های فوق پیشرفته Advanced Plus ، Superiority و یا مترجمی زبان انگلیسی شرکت نمایند.

_دبیران زبان انگلیسی

_مترجمین زبان انگلیسی

_حتی اگر وقت یا پول کافی هم ندارید این نوع آموزش تنها راه حل شما می باشد.

آموزش آنلاین موسسه پیام پرسا یک برنامه آموزش آنلاین تحت وب بین استاد و یادگیرنده است که تمرکز آموزش خود را بر روی یادگیری زبان جهت دقت، شیوایی، پیچیدگی  (Accuracy, Fluency, complexity)در کلام و سرعت و امنیت یادگیری گذاشته است. این نوع از آموزش بسیار سریع، ساده و تحت نظام بهبود مستمر کیفیت است و شما می‌توانید بطور همزمان بر روی تمامی دستگاه‌ ها و وسایل خود از آن استفاده کنید. سیستم آموزش و یادگیری شما در تلفن همراه، تبلت یا رایانه‌ شما بصورت یکپارچه همگام‌ سازی می‌ گردند.
 
 
 
 
 
 
توسط payampersa
دوشنبه می 23, 2022 7:46 pm
انجمن: روش یادگیری در کلاسهای آنلاین
موضوع: روش یادگیری در کلاسهای آنلاین چگونه است؟
پاسخ‌ها: 2
مشاهده: 11140

Re: روش یادگیری در کلاسهای آنلاین چگونه است؟

Beigi Rizi and Ketabi (2015) had a close look at six decades of corrective feedback wherein they examined changes in the way CF was viewed and practiced. They also reviewed its evolution through history from 1950s to 2000s in English language teaching. They tried to make researchers and practitioners get acquainted with different views about CF and change their
methodological perspectives on CF.
https://are.ui.ac.ir/article_22641_9ce0 ... efa70a.pdf
https://repository.usd.ac.id/6481/2/121214050_full.pdf
http://risisbi.uqroo.mx/bitstream/handl ... sAllowed=y
توسط payampersa
جمعه می 06, 2022 9:11 am
انجمن: نیاز دانشجو و مزیت های آموزش آنلاین
موضوع: چرا یادگیرندگان آنلاین زبان، موسسه پیام پرسا را انتخاب می کنند؟
پاسخ‌ها: 2
مشاهده: 8387

وجود آموزش، بازخورد، کنترل کلاس، ارزیابی، انگیزه آموزشی توسط استاد

از طریق این ساختار دانش بنیان در آموزش آنلاین، اساتید به دانشجویان کنترل میدهند تا در زمان خود و به روش مبتنی بر استاندارد بازخورد یاد بگیرند. از آنجا که کاربران میتوانند با سرعت خود از ابزارهای یادگیری غیر حضوری و غیر همزمان استفاده کنند، اصلا چیزی به عنوان عقب افتادن وجود ندارد و همیشه با توجه واقعی به یادگیری می پردازند. این نوع کنترل آموزشی بر روند یادگیری، کاربران را جذب خود نموده و نوعی احساس مسئولیت و عشق به یادگیری در دانشجویان به وجود می آورد.
توسط payampersa
شنبه فوریه 12, 2022 5:35 pm
انجمن: روش یادگیری در کلاسهای آنلاین
موضوع: روش یادگیری در کلاسهای آنلاین چگونه است؟
پاسخ‌ها: 2
مشاهده: 11140

بازخورد

بازخورد
بازخورد می تواند بلافاصله بر یادگیری تأثیر بگذارد. بازخورد تاثیرگذار، خواه مثبت باشد یا منفی، بسیار کمک کننده است. بازخورد حاوی اطلاعات ارزشمندی است که در تصمیم‌گیری‌های مهم از آن‌ها استفاده می‌شود. بهترین یادگیرندگان از دو ویژگی استفاده مفید از بازخوردها و همچنین دریافت بازخوردهای موثر برخوردارند و هر لحظه در حال بهبود اوضاع یادگیری بر مبنای بازخوردها هستند. یادگیرندگان و اساتید همگی می‌توانند سهم به سزایی در بهبود عملکرد یادگیری مورد علاقه‌شان با دریافت یا ارسال بازخورد داشته باشند. یادگیرندگان حرفه ای و قدرتمند نه تنها در پذیرش بازخورد خوب هستند، بلکه به عمد درخواست بازخورد می‌کنند و در مقابل اساتید هم به این خواسته پاسخ می‌دهند.
بازخورد موثر دارای مزایای بسیاری برای ارسال کننده، دریافت کننده و یادگیرندگان است. در اینجا پنج مورد از دلایل عمده این موضوع را شرح می‌دهیم:
۱- بازخورد همیشه در دنیای واقعی ما انسانها وجود دارد!
این یک واقعیت است که بازخورد همیشه در اطراف ما وجود دارد. علم و یادگیری با بازخورد رشد می کند. هر زمانی که با یادگیرندگان مشغول به صحبت می‌شویم در واقع در حال تبادل بازخورد هستیم. تقریبا غیر ممکن است که در هر موضوعی فیدبک و بازخوردی وجود نداشته باشد.

۲- گوش دادن به بازخوردها سازنده است. این یک واقعیت انسانی است.
چه بازخورد به صورت شفاهی ارسال شده باشد و چه کتبا، آنچه که برای فرد ارسال کننده مهم است، درک و دریافت صحیح نظر بوده و در مقابل، دریافت کننده نیز به دنبال استفاده از این فرصت برای بهبود اوضاع است. بنابراین به عنوان درخواست کننده فیدبک باید به یادگیرندگان خود این اطمینان را بدهید که نظرشان را به طور کامل خواهید دید و در مقام ارسال کننده نظر، باید بازخوردتان را به دور از هر بزرگ‌نمایی و کاملا صادقانه بفرستید تا بهترین پاسخ‌دهی را ببینید.

۳- بازخورد باعث ایجاد انگیزه می‌شود.
با درخواست و دریافت بازخورد سازنده همه افراد انگیزه بیشتری می‌گیرند. زمانی که از کسی نظرخواهی می‌کنید، شخص روبرو احساس ارزش می‌کند. با دریافت نظرات سازنده از یادگیرندگان می‌توانید انگیزه مضاعفی را به افراد ببخشید و از فرصت به وجود آمده بهترین استفاده را برای بهبود یادگیری ببرید.

۴- بازخورد عملکرد را بهبود می‌دهد.
عموما بازخورد با انتقاد اشتباه گرفته می‌شود. در واقع آنچه که به عنوان «نقد منفی» شناخته می‌شود، انتقاد سازنده بوده و یکی از بهترین انواع بازخورد است که به مجموعه کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری در جهت بهبود عملکرد گرفته شود.

۵- بازخورد ابزاری برای یادگیری بیشتر است.
بازخوردهای ادامه‌دار برای رسیدن به اهداف، ایجاد مسیر راه و استراتژی، توسعه Accuracy، بهبود Fluency، بهبود و افزایشComplexity با یادگیرندگان و غیره اهمیت به سزایی دارد.

در این مقاله تلاش شد تا اهمیت ارسال و دریافت بازخورد را شرح دهیم. همانطور که مستحضر هستید، در حال حاضر سایتهای آموزش آنلاین زبان در کشور ما در حال فعالیت هستند که هر کدام به نوعی آموزش جدید و نوینی را آغاز کرده‌اند. در این شرایط سوالات و ابهامات بسیاری برای یادگیرندگان به وجود می‌آید. این سایتها بیشترین نیاز به دریافت و ارسال بازخورد را دارند و از طرفی به دلیل نو پا بودن این مشاغل خالی از اشکال و ضعف نیستند. بهبود عمکرد و بازدهی سایتهای آموزشی نیاز مبرمی به ارسال بازخورد از سمت اساتید و دریافت بازخورد از سوی یادگیرندگان دارد. ارسال نقد موثر منصفانه و بدون توهین قطعا بیشترین کمک در جهت پیشرفت یادگیرندگان خواهد شد.
این مقاله در تاریخ 21 بهمن 1400 توسط تیم تولید محتوای آموزش انلاین موسسه پیام پرسا منتشر شده است.
منبع:
• Beigi Rizi, A. R. & Ketabi, S. (2015). A Close Look at Sixty Years of Corrective Feedback. Journal of Applied Linguistics and Language Research. Volume 2, Issue 1, 2015, pp. 63-77. ISSN: 2376-760X. Available online http://www.jallr.ir/index.php/JALLR/art ... /43/pdf_20
توسط payampersa
دوشنبه ژانویه 17, 2022 4:34 pm
انجمن: نظرات
موضوع: نظرات
پاسخ‌ها: 2
مشاهده: 488826

نظرات

 ما از شما صمیمانه برای اینکه نظرات خود را با ما در میان می گذارید و ما را در رفع کاستی هایمان یاری می کنید سپاسگزاری می کنیم.